Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky jaro 2012 OP I

30. 4. 2012

Výsledková tabulka OP I

 

 
p. družstvo utkání V P K sety míče body
1. Orel Pozořice 14 12 2 0 40:13 0:0 26
2. VK Luleč 14 10 4 0 33:23 0:0 24
3. TJ Sokol Orlovice 14 9 5 0 31:19 0:0 23
4. TJ Sokol Drnovice 14 9 5 0 32:20 0:0 23
5. Volejbal Vyškov B 14 8 6 0 30:23 0:0 22
6. TJ Sokol Slavkov u Brna 14 5 9 0 22:31 0:0 19
7. TJ Sokol Dědice B 14 2 12 0 13:38 0:0 16
8. TJ Sokol Vítovice B 14 1 13 0 6:40 0:0 15
 


Výsledky v jarní části sezóny

  8. kolo
29 29.04. 10:00 Volejbal Vyškov B - TJ Sokol Dědice B Matula Z. 3:1  
30 29.04. 10:00 TJ Sokol Vítovice B - TJ Sokol Orlovice Šmerda St. 0:3  
31 29.04. 10:00 VK Luleč - Orel Pozořice Lukáš R. 1:3  
32 29.04. 10:00 TJ Sokol Drnovice - TJ Sokol Slavkov u Brna Burian 3:0  
  9. kolo
33 06.05. 10:00 TJ Sokol Drnovice - Volejbal Vyškov B Burian 3:0  
34 06.05. 10:00 TJ Sokol Slavkov u Brna - VK Luleč Florián M. 2:3  
35 06.05. 10:00 Orel Pozořice - TJ Sokol Vítovice B Beneš 3:0  
36 06.05. 10:00 TJ Sokol Orlovice - TJ Sokol Dědice B Šmerda P. 3:0  
  10. kolo
37 13.05. 10:00 Volejbal Vyškov B - TJ Sokol Orlovice Matula Z. 3:1  
38 13.05. 10:00 TJ Sokol Dědice B - Orel Pozořice Julínek Bl. 3:2  
39 13.05. 10:00 TJ Sokol Vítovice B - TJ Sokol Slavkov u Brna Šmerda St.    
40 13.05. 10:00 VK Luleč - TJ Sokol Drnovice Veigler St. 3:2  
  11. kolo
41 20.05. 10:00 VK Luleč - Volejbal Vyškov B Lukáš R. 3:2  
42 20.05. 10:00 TJ Sokol Drnovice - TJ Sokol Vítovice B Burian 3:1  
43 20.05. 10:00 TJ Sokol Slavkov u Brna - TJ Sokol Dědice B Florián M. 3:1  
44 20.05. 10:00 Orel Pozořice - TJ Sokol Orlovice Beneš 3:0  
  12. kolo
45 27.05. 10:00 Volejbal Vyškov B - Orel Pozořice Matula Z. 0:3  
46 27.05. 10:00 TJ Sokol Orlovice - TJ Sokol Slavkov u Brna Šmerda P. 3:0  
47 27.05. 10:00 TJ Sokol Dědice B - TJ Sokol Drnovice Julínek Bl. 0:3  
48 27.05. 10:00 TJ Sokol Vítovice B - VK Luleč Šmerda St. 0:3  
  13. kolo
49 03.06. 10:00 TJ Sokol Vítovice B - Volejbal Vyškov B Šmerda St. 0:3  
50 03.06. 10:00 VK Luleč - TJ Sokol Dědice B Lukáš R. 3:0  
51 03.06. 10:00 TJ Sokol Drnovice - TJ Sokol Orlovice Burian 0:3  
52 03.06. 10:00 TJ Sokol Slavkov u Brna - Orel Pozořice Florián M. 3:2  
  14. kolo
53 10.06. 10:00 Volejbal Vyškov B - TJ Sokol Slavkov u Brna Matula Z. 3:1  
54 10.06. 10:00 Orel Pozořice - TJ Sokol Drnovice Beneš 3:2  
55 10.06. 10:00 TJ Sokol Orlovice - VK Luleč Šmerda P. 3:1  
56 10.06. 10:00 TJ Sokol Dědice B - TJ Sokol Vítovice B Julínek Bl. 3:0  

 

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA