Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledková tabulka OP I 2012/2013

3. 9. 2012

Konečná výsledková tabulka OP I za sezónu 2012 - 2013

 

p. družstvo utkání V P K sety míče body
1. TJ Sokol Orlovice 12 10 2 0 32:14 75:0 29
2. VK Luleč 12 8 4 0 30:17 0:0 26
3. TJ Sokol Slavkov u Brna 12 8 4 0 27:19 0:0 24
4. Volejbal Vyškov B 12 7 4 1 24:20 0:75 19
5. TJ Sokol Drnovice 12 7 5 0 27:23 0:0 19
6. TJ Sokol Dědice B 12 2 10 0 13:30 0:0 8
7. TJ Sokol Vítovice 12 0 12 0 6:36 0:0 0

 

 
  1. kolo
2 02.09. 10:00 Vyškov B - Drnovice   1:3  
3 02.09. 10:00 Vítovice - VK Luleč   1:3  
4 02.09. 10:00 Orlovice - Slavkov u Brna   3:1  
  2. kolo
6 09.09. 10:00 VK Luleč - Orlovice   3:0  
7 09.09. 10:00 Drnovice - Vítovice   3:1  
8 09.09. 10:00 Dědice B - Vyškov B   0:3  
  3. kolo
10 16.09. 10:00 Vítovice - Dědice B   0:3  
11 16.09. 10:00 Orlovice - Drnovice   2:3  
12 16.09. 10:00 Slavkov u Brna - VK Luleč   3:2  
  4. kolo
14 23.09. 10:00 Drnovice - Slavkov u Brna   1:3  
15 23.09. 10:00 Dědice B - Orlovice   1:3  
16 23.09. 10:00 Vyškov B - Vítovice   3:0  
  5. kolo
18 30.09. 10:00 Orlovice - Vyškov B   3:0  
19 30.09. 10:00 Slavkov u Brna - Dědice B   3:0  
20 30.09. 10:00 VK Luleč - Drnovice   3:1  
  6. kolo
22 07.10. 10:00 Dědice B - VK Luleč   1:3  
23 07.10. 10:00 Vyškov B - Slavkov u Brna   0:3  
24 07.10. 10:00 Vítovice - Orlovice   1:3  
  7. kolo
26 14.10. 10:00 Slavkov u Brna - Vítovice   3:1  
27 14.10. 10:00 VK Luleč - Vyškov B   3:2  
28 14.10. 10:00 Drnovice - Dědice B   3:0  
  8. kolo
30 05.05. 10:00 Drnovice - Vyškov B   1:3  
31 05.05. 10:00 VK Luleč - Vítovice   3:0   
32 05.05. 10:00 Slavkov u Brna - Orlovice   0:3  
  9. kolo
34 12.05. 10:00 Orlovice - VK Luleč   3:0  
35 12.05. 10:00 Vítovice - Drnovice   0:3  
36 12.05. 10:00 Vyškov B - Dědice B   3:0  
  10. kolo
38 19.05. 10:00 Dědice B - Vítovice   3:0  
39 19.05. 10:00 Drnovice - Orlovice   2:3  
40 19.05. 10:00 VK Luleč - Slavkov u Brna   3:0  
  11. kolo
42 26.05. 10:00 Slavkov u Brna - Drnovice   3:1   
43 26.05. 10:00 Orlovice - Dědice B   3:2  
44 26.05. 10:00 Vítovice - Vyškov B   0:3  
  12. kolo
46 02.06. 10:00 Vyškov B - Orlovice    1:3  
47 02.06. 10:00 Dědice B - Slavkov u Brna    1:3  
48 02.06. 10:00 Drnovice - VK Luleč    3:2  
  13. kolo
50 09.06. 10:00 VK Luleč - Dědice B   3:0   
51 09.06. 10:00 Slavkov u Brna - Vyškov B   2:3   
52 09.06. 10:00 Orlovice - Vítovice   3:1   
  14. kolo
54 16.06. 10:00 Vítovice - Slavkov u Brna   1:3  
55 16.06. 10:00 Vyškov B - VK Luleč   3:2  
56 16.06. 10:00 Dědice B - Drnovice   2:3  

 

 

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA