Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledková tabulky 2014 - 2015 OP I

8. 9. 2014

 Konečná výsledková tabulka OP I

 

p. družstvo utkání V3 V2 P1 P0   sety míče body
1. TJ Sokol Orlovice 14 13 1 0 0   42:5 1077:850 41
2. SK Beachvolleyball Slavkov 14 8 2 2 2   34:18 1086:957 30
3. TJ Tatran Hrušky A 14 7 3 1 3   34:19 996:872 28
4. VK Luleč 14 7 3 1 3   32:20 1066:957 28
5. TJ Sokol Drnovice A 14 4 0 4 6   24:30 1085:1051 16
6. TJ Sokol Dědice 14 2 2 3 7   18:34 954:1061 13
7. TJ Sokol Vítovice 14 3 1 1 9   17:33 772:842 12
8. TJ Sokol Marefy B 14 0 0 0 14   0:42 454:900 0
 
  1. kolo        
1 31.08. 10:00 TJ Sokol Dědice - TJ Sokol Marefy B 3:0 (17,19,12)
2 31.08. 10:00 TJ Sokol Drnovice A - TJ Tatran Hrušky A 0:3 (-15,-17,-23) 
3 31.08. 10:00 VK Luleč - TJ Sokol Vítovice 3:0 (16,18,19)
4 31.08. 10:00 TJ Sokol Orlovice - SK Slavkov 3:0 (21,18,23)
  2. kolo        
5 07.09. 10:00 TJ Sokol Marefy B - SK  Slavkov  
6 07.09. 10:00 TJ Sokol Vítovice - TJ Sokol Orlovice 0:3 (-24,-23,-20)
7 07.09. 10:00 TJ Tatran Hrušky A - VK Luleč 3:2 (19,21,-22,-22,9)
8 07.09. 10:00 TJ Sokol Dědice - TJ Sokol Drnovice A 3:2 (-21,21,26,-21,11)
  3. kolo        
9 14.09. 10:00 TJ Sokol Drnovice A - TJ Sokol Marefy B 3:0 (19,12,11) 
10 14.09. 10:00 VK Luleč - TJ Sokol Dědice 3:2 (13,-20,-20,19,11) 
11 14.09. 10:00 TJ Sokol Orlovice - TJ Tatran Hrušky A

3:1 (23,13,-17,20) 

12 14.09. 10:00 SK  Slavkov - TJ Sokol Vítovice 3:1 (-24,18,13,15)
  4. kolo        
13 21.09. 10:00 TJ Sokol Marefy B - TJ Sokol Vítovice 0:3 (-16,-8,-8)
14 21.09. 10:00 TJ Tatran Hrušky A - SK  Slavkov 3:2 (-19,20,-19,20,9) 
15 21.09. 10:00 TJ Sokol Dědice - TJ Sokol Orlovice 0:3 (-11,-14,-17)
16 21.09. 10:00 TJ Sokol Drnovice A - VK Luleč 1:3 (20,-20,-10,-15) 
  5. kolo        
17 28.09. 10:00 VK Luleč - TJ Sokol Marefy B 3:0 (10,11,16) 
18 28.09. 10:00 TJ Sokol Orlovice - TJ Sokol Drnovice A 3:2 (-24,26,17,-23,12) 
19 28.09. 10:00 SK  Slavkov - TJ Sokol Dědice 3:2 (-18,13,-22,21,7) 
20 28.09. 10:00 TJ Sokol Vítovice - TJ Tatran Hrušky A 1:3
  6. kolo        
21 05.10. 10:00 TJ Sokol Marefy B - TJ Tatran Hrušky A 0:3 (-6,-12,-13) 
22 05.10. 10:00 TJ Sokol Dědice - TJ Sokol Vítovice 2:3 
23 05.10. 10:00 TJ Sokol Drnovice A - SK  Slavkov 2:3 (29,19,-23,-23,-10) 
24 05.10. 10:00 VK Luleč - TJ Sokol Orlovice 0:3 (-21,-20,-22) 
  7. kolo        
25 12.10. 10:00 TJ Sokol Orlovice - TJ Sokol Marefy B 3:0 (15,16,17)
26 12.10. 10:00 SK  Slavkov - VK Luleč 3:2 (-21,13,-22,21,10)
27 12.10. 10:00 TJ Sokol Vítovice - TJ Sokol Drnovice A 3:1
28 12.10. 10:00 TJ Tatran Hrušky A - TJ Sokol Dědice 3:0
  8. kolo        
29 03.05. 10:00 TJ Sokol Marefy B - TJ Sokol Dědice 0:3 (-14,-16,-16)
30 03.05. 10:00 TJ Tatran Hrušky A - TJ Sokol Drnovice A 3:2 (-21,13,-22,21,10)
31 03.05. 10:00 TJ Sokol Vítovice - VK Luleč 1:3 (14,-22,-22,-25)
32 03.05. 10:00 SK  Slavkov - TJ Sokol Orlovice 0:3 (-23,-12,-20)
  9. kolo        
33 10.05. 10:00 SK  Slavkov - TJ Sokol Marefy B 3:0 (13,16,13)
34 10.05. 10:00 TJ Sokol Orlovice - TJ Sokol Vítovice 3:0 (18,14,15)
35 10.05. 10:00 VK Luleč - TJ Tatran Hrušky A 3:2 (-23,-17,20,13,10)
36 10.05. 10:00 TJ Sokol Drnovice A - TJ Sokol Dědice 3:0 (13,17,23)
  10. kolo        
37 17.05. 10:00 TJ Sokol Marefy B - TJ Sokol Drnovice A 0:3 (-9,-9,-9)
38 17.05. 10:00 TJ Sokol Dědice - VK Luleč 0:3 (-14,-15,-17)
39 17.05. 10:00 TJ Tatran Hrušky A - TJ Sokol Orlovice 1:3 (22,-14,-21,-17)
40 17.05. 10:00 TJ Sokol Vítovice - SK  Slavkov 0:3
  11. kolo        
41 24.05. 10:00 TJ Sokol Vítovice - TJ Sokol Marefy B 3:0 (11,13,12)
42 24.05. 10:00 SK  Slavkov - TJ Tatran Hrušky A 3:0 (18,13,19)
43 24.05. 10:00 TJ Sokol Orlovice - TJ Sokol Dědice 3:0 (16,18,18)
44 24.05. 10:00 VK Luleč - TJ Sokol Drnovice A 3:0 (17,22,16)
  12. kolo        
45 31.05. 10:00 TJ Sokol Marefy B - VK Luleč 0:3
46 31.05. 10:00 TJ Sokol Drnovice A - TJ Sokol Orlovice 1:3 (-23,22,-13,-23)
47 31.05. 10:00 TJ Sokol Dědice - SK  Slavkov 0:3 (-22,-19,-16)
48 31.05. 10:00 TJ Tatran Hrušky A - TJ Sokol Vítovice 3:0 (15,19,11)
  13. kolo        
49 07.06. 10:00 TJ Tatran Hrušky A - TJ Sokol Marefy B 3:0 (6,10,12)
50 07.06. 10:00 TJ Sokol Vítovice - TJ Sokol Dědice 2:3 (-18,20,23,-15,14)
51 07.06. 10:00 SK  Slavkov - TJ Sokol Drnovice A 3:1 (28,23,-14,25)
52 07.06. 10:00 TJ Sokol Orlovice - VK Luleč 3:0 (21,23,22)
  14. kolo        
53 14.06. 10:00 TJ Sokol Marefy B - TJ Sokol Orlovice 0:3
54 14.06. 10:00 VK Luleč - SK  Slavkov 3:2 (11,-15,12,-23,9)
55 14.06. 10:00 TJ Sokol Drnovice A - TJ Sokol Vítovice 3:0 (11,14,20)
56 14.06. 10:00 TJ Sokol Dědice - TJ Tatran Hrušky A 0:3 (-20,-16,-16)
 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA