Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuální výsledková tabulka OP I a ostatní výsledky

8. 9. 2016

Aktuální výsledková tabulka OP I a ostatní výsledky

p. družstvo utkání V3 V2 P1 P0   sety míče body
1. TJ Tatran Hrušky 16 12 1 1 2   43:16 1402:1144 39
2. TJ Sokol Orlovice 16 8 3 2 3   37:23 1226:1167 32
3. VK Luleč 16 9 1 1 5   36:23 1237:1194 30
4. TJ Sokol Drnovice A 16 9 1 1 5   34:25 1339:1219 30
5. TJ Sokol Vítovice 16 7 2 2 5   32:27 1300:1275 27
6. TJ Sokol Bučovice B 16 6 4 0 6   33:27 1285:1244 26
7. Slavkov 16 5 1 2 8   25:33 1236:1245 19
8. TJ Sokol Marefy 16 2 0 4 10   16:43 1118:1273 10
9. TJ Sokol Dědice A 16 0 1 1 14   8:47 880:1262 3

 

  1. kolo
2 28.08. 10:00 VK Luleč - TJ Sokol Bučovice B   3:1 (-21,16,13,18)  
3 28.08. 10:00 TJ Sokol Orlovice - TJ Sokol Marefy   3:0  
4 28.08. 10:00 TJ Tatran Hrušky - TJ Sokol Vítovice   3:0 (17,23,15)  
5 28.08. 10:00 Slavkov - TJ Sokol Drnovice A   3:2 (19,20,-21,-21,9)  
  2. kolo
7 04.09. 10:00 TJ Sokol Vítovice - Slavkov   0:3 (-17,-11,-24)  
8 04.09. 10:00 TJ Sokol Marefy - TJ Tatran Hrušky   0:3 (-19,-20,-10)  
9 04.09. 10:00 TJ Sokol Bučovice B - TJ Sokol Orlovice   3:0 (14,14,18)  
10 04.09. 10:00 TJ Sokol Dědice A - VK Luleč   0:3  
  3. kolo
12 11.09. 10:00 TJ Sokol Orlovice - TJ Sokol Dědice A   3:0 (15,17,16)  
13 11.09. 10:00 TJ Tatran Hrušky - TJ Sokol Bučovice B   3:1 (22,24,-19,9)  
14 11.09. 10:00 Slavkov - TJ Sokol Marefy   1:3 (-18,17,-15,-24)  
15 11.09. 10:00 TJ Sokol Drnovice A - TJ Sokol Vítovice   1:3 (-25,15,-21,-20)  
  4. kolo
17 18.09. 10:00 TJ Sokol Marefy - TJ Sokol Drnovice A   1:3 (22,-9,-16,-18)  
18 18.09. 10:00 TJ Sokol Bučovice B - Slavkov   0:3 (-20,-20,-16)  
19 18.09. 10:00 TJ Sokol Dědice A - TJ Tatran Hrušky   1:3 (21,-29,-9,-16)  
20 18.09. 10:00 VK Luleč - TJ Sokol Orlovice   3:0 (20,9,12)  
  5. kolo
22 25.09. 10:00 TJ Tatran Hrušky - VK Luleč   3:1 (-22,23,11,16)  
23 25.09. 10:00 Slavkov - TJ Sokol Dědice A   3:0 (9,14,14)  
24 25.09. 10:00 TJ Sokol Drnovice A - TJ Sokol Bučovice B   3:1 (-21,19,21,12)  
25 25.09. 10:00 TJ Sokol Vítovice - TJ Sokol Marefy   3:2 (-26,-21,21,11,9)  
  6. kolo
27 02.10. 10:00 TJ Sokol Bučovice B - TJ Sokol Vítovice   3:0 (20,11,11)  
28 02.10. 10:00 TJ Sokol Dědice A - TJ Sokol Drnovice A   0:3 (-22,-15,-11)  
29 02.10. 10:00 VK Luleč - Slavkov   3:0 (23,17,28)  
30 02.10. 10:00 TJ Sokol Orlovice - TJ Tatran Hrušky   0:3 (-15,-17,-19)  
  7. kolo
32 09.10. 10:00 Slavkov - TJ Sokol Orlovice   0:3 (-10,-14,-23)  
33 09.10. 10:00 TJ Sokol Drnovice A - VK Luleč   3:1 (19,-15,18,19)  
34 09.10. 10:00 TJ Sokol Vítovice - TJ Sokol Dědice A   3:0 (20,10,18)  
35 09.10. 10:00 TJ Sokol Marefy - TJ Sokol Bučovice B   2:3 (-18,-20,21,20,-12)  
  8. kolo
37 06.11. 10:00 TJ Sokol Dědice A - TJ Sokol Marefy   3:2 (15,-19,-12,25,16)  
38 16.10. 10:00 VK Luleč - TJ Sokol Vítovice   2:3 (-14,23,25,-13,-8)  
39 16.10. 10:00 TJ Sokol Orlovice - TJ Sokol Drnovice A   2:3 (24,-15,-23,24,-13)  
40 16.10. 10:00 TJ Tatran Hrušky - Slavkov   3:0 (17,13,15)  
  9. kolo
42 23.10. 10:00 TJ Sokol Drnovice A - TJ Tatran Hrušky   1:3 (20,-20,-17,-10)  
43 23.10. 10:00 TJ Sokol Vítovice - TJ Sokol Orlovice   1:3 (-17,-18,22,-17)  
44 23.10. 10:00 TJ Sokol Marefy - VK Luleč   2:3 (22,-23,-20,18,-13)  
45 23.10. 10:00 TJ Sokol Bučovice B - TJ Sokol Dědice A   3:0 (13,22,21)  
  10. kolo
47 23.04. 10:00 TJ Sokol Bučovice B - VK Luleč   3:1 (18,18,-21,20)  
48 23.04. 10:00 TJ Sokol Marefy - TJ Sokol Orlovice   1:3 (-18,-21,22,-19)  
49 23.04. 10:00 TJ Sokol Vítovice - TJ Tatran Hrušky   2:3 (-24,22,24,-26,-14)  
50 23.04. 10:00 TJ Sokol Drnovice A - Slavkov   3:1 (-20,15,22,17)  
  11. kolo
52 30.04. 10:00 Slavkov - TJ Sokol Vítovice   0:3 (-23,-23,-24)  
53 30.04. 10:00 TJ Tatran Hrušky - TJ Sokol Marefy   3:0 (22,23,23)  
54 30.04. 10:00 TJ Sokol Orlovice - TJ Sokol Bučovice B   2:3 (-26,-20,24,14,-13)  
55 30.04. 10:00 VK Luleč - TJ Sokol Dědice A   3:1 (-23,14,14,16)  
  12. kolo
57 07.05. 10:00 TJ Sokol Dědice A - TJ Sokol Orlovice   2:3 (23,-11,-22,19,-8)  
58 07.05. 10:00 TJ Sokol Bučovice B - TJ Tatran Hrušky   0:3 (-22,-15,-16)  
59 07.05. 10:00 TJ Sokol Marefy - Slavkov   0:3 (-22,-15,-21)  
60 07.05. 10:00 TJ Sokol Vítovice - TJ Sokol Drnovice A   3:0 (24,20,23)  
  13. kolo
62 14.05. 10:00 TJ Sokol Drnovice A - TJ Sokol Marefy   3:0 (20,18,19)  
63 14.05. 10:00 Slavkov - TJ Sokol Bučovice B   2:3 (-12,-24,18,21,-11)  
64 14.05. 10:00 TJ Tatran Hrušky - TJ Sokol Dědice A   3:0 (18,18,14)  
65 14.05. 10:00 TJ Sokol Orlovice - VK Luleč   3:0 (17,20,23)  
  14. kolo
67 21.05. 10:00 VK Luleč - TJ Tatran Hrušky   3:1 (22,-9,23,15)  
68 21.05. 10:00 TJ Sokol Dědice A - Slavkov   1:3 (-11,-25,22,-6)  
69 21.05. 10:00 TJ Sokol Bučovice B - TJ Sokol Drnovice A   0:3 (-18,-18,-17)  
70 21.05. 10:00 TJ Sokol Marefy - TJ Sokol Vítovice   0:3 (-15,-18,-21)  
  15. kolo
72 28.05. 10:00 TJ Sokol Vítovice - TJ Sokol Bučovice B   2:3 (-22,-16,26,15,-9)  
73 28.05. 10:00 TJ Sokol Drnovice A - TJ Sokol Dědice A   3:0 (22,11,7)  
74 28.05. 10:00 Slavkov - VK Luleč   0:3 (-26,-24,-21)  
75 28.05. 10:00 TJ Tatran Hrušky - TJ Sokol Orlovice   2:3 (-23,18,14,-13,-11)  
  16. kolo
77 04.06. 10:00 TJ Sokol Orlovice - Slavkov   3:2 (20,18,-17,-20,11)  
78 04.06. 10:00 VK Luleč - TJ Sokol Drnovice A   3:0 (19,18,22)  
79 04.06. 10:00 TJ Sokol Dědice A - TJ Sokol Vítovice   0:3 (-20,-18,-20)  
80 04.06. 10:00 TJ Sokol Bučovice B - TJ Sokol Marefy   3:0 (19,21,20)  
  17. kolo
82 11.06. 10:00 TJ Sokol Marefy - TJ Sokol Dědice A   3:0 (15,20,13)  
83 11.06. 10:00 TJ Sokol Vítovice - VK Luleč   3:1 (11,25,-28,20)  
84 11.06. 10:00 TJ Sokol Drnovice A - TJ Sokol Orlovice   0:3 (-23,-17,-21)  
85 11.06. 10:00 Slavkov - TJ Tatran Hrušky   1:3 (-14,-15,22,-17)  
  18. kolo
87 18.06. 10:00 TJ Tatran Hrušky - TJ Sokol Drnovice A   1:3 (-25,23,-22,-21)  
88 18.06. 10:00 TJ Sokol Orlovice - TJ Sokol Vítovice   3:0 (21,19,20)  
89 18.06. 10:00 VK Luleč - TJ Sokol Marefy   3:0 (15,21,11)  
90 18.06. 10:00 TJ Sokol Dědice A - TJ Sokol Bučovice B   0:3 (-17,-13,-10)  
 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA