1. set           21          :           25

2. set           18          :           25

3. set           20          :           25

Sestava:

Ondřej Bílek, Karel Kůrka, Pavel Skácel, Jan Hédl, Zdenek Zabloudil, Pavel Zouhar, Jan Zouhar st.

V prvním utkání podzimní části se našim hráčům nedařilo, když prohrálo proti silnému soupeři z Hrušek, který měl ve svém týmu několik velmi zkušených hráčů.

Naši hráči nevstoupili do prvního setu dobře, když je soupeř zaskočil dobrými bloky a výbornou obranou v poli, i když se naši hráči postupně zlepšili, tak stále dělali moc chyb jak na servisu tak i v útoku a díky tomu si soupeř vytvořil náskok do koncovky a první set vyhrál

V druhém setu naši hráči pokračovali v chybách hlavně na podání a soupeř toho dokonale využil a trestal rozhozenou obranu našeho týmu. V tomto setu se našim hráčům nedařilo téměř nic jak příjem tak nahrávka.

Ve třetím setu naši hráči zlepšili bojovnost v poli a dokázali se vyhecovat i v útoku. Díky tomu náš tým držel se soupeřem krok až do koncovky setu, kde soupeř, předváděl výbornou obranu v poli a naši smečaři se nebyli schopni prosadit.

Příští zápas náš B tým hraje v Letonicích, začátek zápasu v 17:30 hod, sraz hráčů na dědině v 16:45 hod.