1. set         18                        :                           25

2. set         17                        :                           25

3. set         23                        :                           25

Sestava:

Ladislav Vrána, Ondřej Bílek, Karel Kurka, Pavel Skácel, Vítězslav Krytinář, Zdenek Zabloudil, Pavel Zouhar

V dohrávce prvního kola náš B tým po domluvě se soupeřem zajížděl do Křenovic, kde se zápas odehrál v místní hale.

V prvním setu si naši hráči zvykali na prostředí haly, i když naši hráči se soupeřem drželi krok v koncovce setu, kvůli zbytečným chybám dali soupeři náskok, který si ho v poklidu pohlídal až do konce setu.

Druhý set měl podobný průběh jako ten první, naši hráči dělali chyby v postavení a to se potom odvíjelo na celé hře. Díky těmto chybám, ale i dobrým útokem si soupeř došel pro výhru i ve druhém setu

Třetí set byl asi ten nejdramatičtější, když náš tým přestal dělat zbytečné chyby a díky zlepšenému pohybu v poli si dokázal vytvořit i v koncovce náskok 22:18. Ale soupeř znovu zabral a naši smečaři se nedokázali prosadit přes jejich dobrou obranu a dokázal tak srovnat. V závěru už naše hráče zlomilo to, že přišli o takový náskok a soupeř si zaslouženě došel pro vítězství v celém zápase.