13. kolo Drnovice - Luleč

17. 5. 2009

Drnovice        -          Luleč

0                :                3

1. set                    20                        :                           25

2. set                    25                        :                           27

Sestava:

Luboš Kovačík (kapitán), Zdenek Sýkora, Zdenek Burian, Marian Brtníček, Pavel Zouhar, Jan Zouhar ml., Jan Zouhar st.

V místním derby za krásného počasí jsme sehráli zápas s lídrem tabulky, který za celou sezónu prohrál jediný zápas. I přes veškerou snahu našich hráčů jsme soupeře nedokázali přehrát. Soupeř byl lepší ve všech herních činnostech a to se projevilo na výsledku utkání.

Největší šanci na prolomení dobré obrany soupeře byl pro náš tým druhý set, kdy jsme vedli 23:19, ale bohužel jsme nezvládli koncovku setu což ovlivnilo hru ve třetím setu, kde jsme se nedokázali vyburcovat k většímu odporu a soupeř si došel pro vítězství v celém utkání.

Příští týden náš tým bude mít náročný víkend, kdy v sobotu v 17 hodin odehraje zápas v Orlovicích (jediný tým, který letos porazil Luleč) a v neděli dopoledne v 10 hodin jede naše družstvo do Slavkova.

Sraz hráčů: v sobotu v 16:15 hod a v neděli v 9:15 hod na dědině.