14. kolo Orlovice A - Drnovice

24. 5. 2009

Orlovice A          -           Drnovice

3                :                1

1. set                    27                        :                           25

2. set                    23                        :                           25

Sestava:

Luboš Kovačík (kapitán), Josef Příborský, Zdenek Sýkora, Zdenek Burian,

Pavel Zouhar, Jan Zouhar ml., Jan Zouhar st.

Na neobvyklém povrchu umělé trávě, který není nejvhodnější pro volejbal jsme se utkali proti celku Orlovic, který je na průběžném druhém místě.

V prvním setu si naše vytvořilo slušný náskok, ale v koncovce setu jsme udělali hodně zbytečných chyb a soupeř toho dokázal využít. Ve druhém setu jsme zapomněli na nezdar v prvním setu a zabojovali jsme a podařilo se nám soupeře v koncovce vyrovnaného setu přehrát.

Třetí a čtvrtý sety byly velmi vyrovnané, kde rozhodovali nepatrné chyby a soupeř byl lepší v pohybu v poli a tím rozhodli ve svůj prospěch a došli si pro vítězství v celém utkání.

Příští týden 31. května se naše družstvo utká proti týmu Letonic. Začátek utkání v 10:00 hodin na domácím hřišti sraz hráčů je v 9:20 hod.