15. kolo Slavkov - Drnovice

24. 5. 2009

Slavkov         -          Drnovice

3                :                0

1. set                    25                        :                           19

2. set                    25                        :                           20

Sestava:

Luboš Kovačík (kapitán), Josef Příborský, Zdenek Burian, Pavel Zouhar,

Jan Zouhar ml., Jan Zouhar st. Marian Brtníček

Další utkání, které náš tým nezvládnul proti favorizovanému soupeři, které se opět hrálo na neobvyklém povrchu teraflexu (gumový povrch), jsme se utkali proti celku Slavkova.

Naše družstvo drželo krok se soupeřem ve všech setech do stavu 15:15 a potom vždy přišlo několik chytrých útoků soupeře, který měl skvěle pokryté pole a žádné úlivky na něj neplatili. Soupeř hlavně využíval svých rychlých útoků středem a dařilo se mu vytloukat naše bloky.

Několika pěknými rychlými útoky středem (rychlík) se zaskvěl Marian Brtníček, kdy se vydařila souhra s Pavlem Zouharem, který mu nahrával.

Příští týden 31. května se naše družstvo utká proti týmu Letonic. Začátek utkání v 10:00 hodin na domácím hřišti sraz hráčů je v 9:20 hod.