10. kolo Drnovice A - Slavkov

16. 5. 2010

Drnovice A         -           Slavkov

3               :                1

1. set                    25                        :                           15

2. set                    25                        :                           18

Sestava:

Luboš Kovačík (kapitán), Zdenek Sýkora, Zdenek Burian, Zdenek Zabloudil, Pavel Zouhar, Jan Zouhar ml., Jan Zouhar st.

Za velmi nepříznivého počasí, kdy po celou dobu zápasu pršelo, se naše mužstvo utkalo proti silnému soupeři ze Slavkova, který náš tým na podzim porazil.

První dva sety náš tým zvládnul skvěle, když soupeře překvapil svoji chytrou a přesnou hrou, na kterou soupeř nedokázal reagovat. Slavkovští hráči hodně kazili podání, ale i útoky oproti našim hráčům, kteří nekazili podání uhrávali těžké míče si v poklidu došli pro vítězství v těchto dvou setech.

Začátek třetího setu se našim hráčům nevydařil, když udělal několik zbytečných chyb a soupeř se dostal do čtyř bodového vedení. Tuto ztrátu, se podařilo ještě stáhnout, ale potom se pokazili čtyři podání v řadě a soupeř, který zlepšil pohyb v poli, ale i útoky toho dokázal využít a udržet náskok až do konce setu.

Čtvrtý set byl vyrovnaný do poloviny setu, kdy se o vedení střídali postupně oba týmy. Potom náš tým, díky dobrým blokům Z. Sýkory a dobrou bojovností v poli všech hráčů si dokázal vytvořit náskok, který postupně navyšoval a deprimoval soupeře, který konec setu nezvládnul a dokázal tak zvítězit v důležitém utkání.

V neděli 23. května náš tým zajíždí na další utkání do Pozořic. Začátek utkání v 10:00 sraz hráčů na dědině v 9:20.