12. kolo Drnovice A - Luleč

31. 5. 2010

Drnovice A          -          Luleč

0                :                3

1. set                  23                        :                           25

2. set                  22                        :                           25

Sestava:

Luboš Kovačík (kapitán), Zdenek Sýkora, Zdenek Burian, Pavel Zouhar, Jan Zouhar ml., Jan Zouhar st.

V místním derby, které je vždy vyhecované naši hráči sehráli zápas o první místo v tabulce.

První set byl velmi vyrovnaný, když naše mužstvo vedlo 23:20 a mělo šanci na vítězství v tomto setu udělalo několik zbytečných nevynucených chyb a set prohrálo.

Tato prohra se projevila v dalším průběhu zápasu, kdy náš tým se soupeřem držel krok do 15 bodu, potom znovu udělal zbytečné chyby a soupeř získal náskok, který už naši hráči nedokázali stáhnout. A proto si soupeř zaslouženě došel pro vítězství v celém zápase.

Příští týden v neděli 6. června náš tým zajíždí na zápas proti Orlovicím A. Sraz hráčů v  9:15 hod na dědině.