1. kolo Drnovice A - Vítovice B

1. 9. 2009

Drnovice A      -     Vítovice B

3               :               0

1. set                    25                        :                         16

2. set                    25                        :                         17

Sestava:

Luboš Kovačík (kapitán), Zdenek Sýkora, Zdenek Burian, Pavel Zouhar, Jan Zouhar ml., Jan Zouhar st.

První utkání v nové sezóně našemu týmu vyšlo skvěle, když na domácím hřišti jednoznačně porazilo soupeře z Vítovic.

Všechny sety měli velmi podobný průběh, soupeř s našim týmem držel krok do desátého bodu a potom se začali prosazovat naši blokaři, kteří nedávali šanci jejich útokům.

Tím náš tým získal dostatečný náskok a díky zbytečným chybám soupeře jsme jasně dominovali v tomto zápase.

Náš tým si zápas užíval a byli k vidění pěkné útoky jak středem sítě tak útoky přes kůl, kde využil rychlých nahrávek Jan Zouhar a tvrdými smeči nedal soupeři šanci.

V příští utkání 6. září se náš tým utká se soupeřem z Dědic na domácím hřišti. Začátek zápasu v 10:00 hod sraz hráčů na hřišti v 9:30 hod. Všichni příznivci volejbalu jsou srdečně zváni.