3. kolo Slavkov - Drnovice A

14. 9. 2009

Slavkov       -      Drnovice A

3               :                0

1. set                    27                        :                           25

2. set                    25                        :                           22

Sestava:

Luboš Kovačík (kapitán), Josef Příborský, Zdenek Burian, Pavel Zouhar, Jan Zouhar ml.,  Zdenek Zabloudil (Čenda)

Velmi vyrovnané a dramatické utkání sehrálo naše mužstvo, i když tomu výsledek přímo nenapovídá.

V prvním setu naše družstvo až do stavu 20:20 prohrávalo o 2 – 3 body, ale potom díky chybám soupeře se dostalo i k setbolu, ale bohužel ho nevyužilo a soupeř pak převzal iniciativu a kvůli zbytečným chybám jsem první se prohráli 27:25.

Do druhého setu náš tým vstoupil výborně, když na začátku setu vedl 5:1 a náš tým se snažil udržovat náskok. Ale hráči ze Slavkova patří mezi velmi zkušené a postupně náš náskok začali stahovat. V koncovce setu se udělali zbytečné chyby na útoku, i když byla dobrá nahrávka tak naši útočníci smečovali do autu. Díky těmto chybám soupeř vyhrál i druhý set.

Ve třetím setu se náš tým hlavně trápil na přijmu podání, který znepříjemňoval vítr a svítící slunce přímo do očí. Soupeř toho dokonale využil a šel si pro vítězství jak ve třetím setu tak i v celém zápase.

V příští utkání 20. září se náš tým utká se soupeřem z Pozořic na domácím hřišti. Začátek zápasu v 10:00 hod sraz hráčů na hřišti v 9:30 hod. Všichni příznivci volejbalu jsou srdečně zváni.