8. kolo Vítovice B - Drnovice A

2. 5. 2010

Vítovice B       -     Drnovice A

0              :               3

1. set                    16                        :                           25

2. set                    19                        :                           25

Sestava:

Luboš Kovačík (kapitán), Zdenek Sýkora, Zdenek Burian,  Zdenek Zabloudil, Pavel Zouhar, Jan Zouhar ml., Jan Zouhar st.

První utkání v jarní části sezóny našemu týmu vyšlo dobře, když na soupeřově hřišti jednoznačně porazilo soupeře z Vítovic.

Všechny sety měli velmi podobný průběh, soupeř s našim týmem držel krok do desátého bodu a potom náš tým využil několika chyb soupeře k vytvoření náskoku, který si udržoval až do koncovky setu.

V prvních dvou setech byl nejlepším hráčem Jan Zouhar ml., který jak tvrdými a přesnými útoky, tak i chytrými úlivkami dominoval na síti a podržel náš tým v koncovkách setů.  Ve třetím setu náš tým podržel Zdenek Sýkora, který díky svým blokům, ale i dobrým útokům zlomil soupeřův odpor.

V příštím utkání 9. května se náš tým utká se soupeřem z Dědic na soupeřově hřišti. Začátek zápasu v 10:00 hod sraz hráčů na dědině v 9:20 hod. Všichni příznivci volejbalu jsou srdečně zváni.

V pátek 7. května naše mužstvo B, odjíždí na první jarní utkání do Křenovic. Začátek zápasu v 18:00 hod, sraz hráčů na dědině v 17:15 hod.