2. kolo Orel Vyškov - Drnovice B

7. 9. 2009

Orel Vyškov        -     Drnovice B

3                :                0

1. set                    25                        :                           20

2. set                    25                        :                           22

Ve druhém utkání náš B tým zajížděl k zápasu proti silnému soupeři z Vyškova. Zápas se odehrával v hale ve škole na Nádražní ulici z důvodu nepříznivého počasí.

Náš tým si nevedl vůbec špatně, v prvním setu se soupeřem držel krok do stavu 18:18, ale potom soupeř zvýšil tempo a naši hráči přes zbytečné chyby ztratili první set i díky 6 zkažených podání.

Ve druhém setu už náš tým nekazil tolik podání a opět jako v prvním setu byl celý set vyrovnaný, ale v koncovce soupeř nedělal chyby a náš tým nedokázal prorazit dobrou obranu soupeře.

V třetím setu náš tým měl nejblíže k výhře, když si v polovině setu vytvořil 4 bodový náskok a v koncovce setu vedl 23:21. Ale soupeř zabral v poli a naši smečaři se nedokázali prosadit proti dobrým blokům soupeře a díky tomu prohráli set i celé utkání.

Naši hráči to vzali sportovně a zjistili, že se mají pořád co učit.