1. set            18                        :                           25

2. set            25                        :                           12

3. set            26                        :                           24

4. set            25                        :                           22

Sestava:

Ladislav Vrána, Ondřej Bílek, Karel Kurka, Pavel Skácel, Jan Hédl, Pavel Zouhar

První jarní utkání našeho B týmu se nevydařilo, když zavítali na hřiště Křenovic.

První set se našim hráčům vydařil, když překvapil soupeře svoji přesnou a tvrdou hrou. Skvěle se v prvním setu dařilo K. Kurkovi na smeči, ale i ostatní hráči podávali soustředěný a přesný výkon.

V druhém setu, se našim hráčům zase pro změnu nic nedařilo, největším kamenem úrazu byl příjem míčů. Díky těmto chybám se soupeř rozehrál do ostatních setů.

Třetí set byl velmi vyrovnaný až do koncovky, kdy náš tým měl tří bodový náskok a stačilo proměnit poslední míč, ale soupeř skvěle zabojoval a dobrými útoky dokázal odvrátit průběh setu.

Ve čtvrtém setu naši hráči bojovali v poli, ale nedokázali zastavit blokem výborně smečujícího soupeře především J. Holomka, který dotáhl tým Křenovic až do vítězného konce.

V příštím utkání 14. Května se náš B tým utká se soupeřem z Orel Vyškov. Začátek utkání v 18:00 sraz hráčů na hřišti v 17:30.

Všichni příznivci volejbalu jsou srdečně zváni.