7. kolo Drnovice B - Orel Vyškov

16. 5. 2010

Drnovice B          -          Vyškov

3                :                0

1. set                    25                        :                           15

2. set                    25                        :                           18

Sestava:

Ladislav Vrána, Ondřej Bílek, Karel Kurka, Pavel Skácel, Jan Hédl, Zdenek Zabloudil

Za ne ideálního počasí pro volejbal se naše B mužstvo utkalo s vedoucím mužstvem soutěže.

Všechny sety měli vždy podobný průběh, soupeř vždy držel krok do 10 bodu, potom naši hráči zvýšili pohyb v poli a zpřesnili útoky a díky tomu si vždy vytvořili náskok, na který překvapený a rozhozený soupeř nedokázal odpovědět.

Toto jednoznačné vítězství se povedlo díky tomu, že naši hráči nekazili podání, dobře kombinovali útoky a výborně na smeči zahrál L. Vrána, kterého dobrými bloky podpořili O. Bílek a Z. Zabloudil.

V příštím utkání v pátek 21. května náš tým zajíždí na další utkání do Letonic. Začátek utkání v 18:00 sraz hráčů na dědině v 17:20.