1. kolo Drnovice A - Vítovice B

30. 8. 2010

Drnovice A      -     Vítovice B

3                :                0

1. set                    25                        :                           16

2. set                    25                        :                           17

Sestava:

Luboš Kovačík (kapitán), B. Řezníček, Zdenek Burian, Pavel Zouhar, Jan Zouhar ml., L. Kolár

První utkání v nové sezóně našemu týmu vyšlo skvěle, když na domácím hřišti jednoznačně porazilo soupeře z Vítovic.

Všechny sety měli velmi podobný průběh, náš tým si vždy hned od úvodu vytvořil dostatečný náskok, který si pohodlně udržoval až do koncovek setů.

Nutno podotknout, že soupeř nepřijel ve své nejlepší sestavě a tři jeho hráči byli starší 50 let, takže pohybově nestačil na naši hru.

Náš tým si zápas užíval a bral ho spíš jako trénink, ale byli k vidění pěkné útoky jak středem sítě tak útoky přes kůl, kde využil rychlých nahrávek Jan Zouhar a dobře se uvedl i náš nový hráč B. Řezníček, který se taky dobře prosazoval na útoku.

V příštím utkání 5. září se náš tým utká se soupeřem z Dědic na domácím hřišti. Začátek zápasu v 10:00 hod sraz hráčů na hřišti v 9:30 hod.

Náš B tým v pátek 3. září se utká s Vyškovem na jeho hřišti začátek zápasu v 18:00 hod sraz hráčů na dědině v 17:15 hod.

Všichni příznivci volejbalu jsou srdečně zváni.