1. set                    15              :                  25

2. set                    25              :                  23

3. set                    19              :                  25

4. set                    13              :                  25

Sestava:

Luboš Kovačík (kapitán), Zdenek Sýkora, Zdenek Burian,  Zdenek Zabloudil, Pavel Zouhar, Jan Zouhar ml., Josef Příborský, Broňa Řezníček, Jan Zouhar st.

První utkání v jarní části sezóny našemu týmu vyšlo dobře, když na soupeřově hřišti porazilo soupeře z Vítovic.

První set naši hráči zvládli bez větších problémů a soupeře přehráli ve všech aspektech. Ale ve druhém setu naši hráči začali dělat zbytečné chyby v útocích a nechali tak soupeře rozehrát a v dramatické koncovce podlehli nejtesnějším rozdílem.

I v začátku třetího setu se našim hráčům nedařilo úspěšně prosazovat v útoku, ale postupně se naši hráči zlepšili a dokázali si trpělivou hrou vytvořit dostatečný náskok a dojít si pro důležitou výhru v tomto setu.

Čtvrtý set se stal jednoznačnou záležitostí našeho týmu, i když začalo pršet naši hráči zvládli zatlačit soupeře jak blokem tak i útokem a dojít si tak pro první jarní vítězství.

V přístí utkání 8. května náš A tým zajíždí na hřiště soupeře a to do Dědic, začátek zápásu v 10:00 hod, sraz hráčů na dědině v 9:20 hod.