Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledková tabulka OP I a všechny výsledky

6. 9. 2017

Výsledková tabulka OP I

p. družstvo utkání V3 V2 P1 P0   sety míče body
1. TJ Sokol Orlovice 6 5 0 1 0   17:6 546:454 16
2. TJ Tatran Hrušky 4 3 1 0 0   12:2 329:274 11
3. VK Luleč 5 3 0 0 2   10:7 384:346 9
4. TJ Sokol Drnovice A 4 2 0 0 2   6:6 261:259 6
5. TJ Sokol Bučovice B 5 1 1 1 2   10:11 452:455 6
6. SK Beachvolleyball Slavkov 5 2 0 0 3   8:11 426:440 6
7. TJ Sokol Dědice 3 0 1 2 0   7:8 319:310 4
8. TJ Sokol Vítovice 4 0 1 1 2   5:11 291:353 3
9. TJ Sokol Marefy 6 0 1 0 5   4:17 389:506 2

 

  1. kolo
2 03.09. 10:00 TJ Sokol Drnovice A - Slavkov      
3 03.09. 10:00 TJ Sokol Bučovice B - VK Luleč      
4 03.09. 10:00 TJ Sokol Vítovice - TJ Tatran Hrušky      
5 03.09. 10:00 TJ Sokol Orlovice - TJ Sokol Marefy   3:0 (12,17,22)  
  2. kolo
7 10.09. 10:00 TJ Tatran Hrušky - TJ Sokol Orlovice   3:2 (17,-15,22,-22,15)  
8 10.09. 10:00 VK Luleč - TJ Sokol Vítovice   3:0 (12,14,18)  
9 10.09. 10:00 Slavkov - TJ Sokol Bučovice B   3:1 (24,23,-16,13)  
10 10.09. 10:00 TJ Sokol Dědice - TJ Sokol Drnovice A      
  3. kolo
12 17.09. 10:00 TJ Sokol Bučovice B - TJ Sokol Dědice   3:2 (26,-22,-16,19,9)  
13 17.09. 10:00 TJ Sokol Vítovice - Slavkov      
14 17.09. 10:00 TJ Sokol Orlovice - VK Luleč   3:1 (17,19,-22,17)  
15 17.09. 10:00 TJ Sokol Marefy - TJ Tatran Hrušky   0:3 (-14,-20,-17)  
  4. kolo
17 24.09. 10:00 VK Luleč - TJ Sokol Marefy   3:0 (16,14,7)  
18 24.09. 10:00 Slavkov - TJ Sokol Orlovice   1:3 (21,-16,-14,-25)  
19 24.09. 10:00 TJ Sokol Dědice - TJ Sokol Vítovice   3:2 (-20,21,18,-20,10)  
20 24.09. 10:00 TJ Sokol Drnovice A - TJ Sokol Bučovice B   0:3 (-17,-14,-25)  
  5. kolo
22 01.10. 10:00 TJ Sokol Vítovice - TJ Sokol Drnovice A   0:3 (-9,-16,-17)  
23 01.10. 10:00 TJ Sokol Orlovice - TJ Sokol Dědice      
24 01.10. 10:00 TJ Sokol Marefy - Slavkov   1:3 (-22,21,-18,-15)  
25 01.10. 10:00 TJ Tatran Hrušky - VK Luleč   3:0 (15,2019)  
  6. kolo
27 08.10. 10:00 Slavkov - TJ Tatran Hrušky   0:3 (-23,-22,-20)  
28 08.10. 10:00 TJ Sokol Dědice - TJ Sokol Marefy   2:3 (-26,-23,14,23,-11)  
29 08.10. 10:00 TJ Sokol Drnovice A - TJ Sokol Orlovice   0:3 (-18,-21,-16)  
30 08.10. 10:00 TJ Sokol Bučovice B - TJ Sokol Vítovice   2:3 (18,22,-12,-24,-12)  
  7. kolo
32 15.10. 10:00 TJ Sokol Orlovice - TJ Sokol Bučovice B   3:1 (20,23,-22,18)  
33 15.10. 10:00 TJ Sokol Marefy - TJ Sokol Drnovice A   0:3 (-23,-22,-20)  
34 15.10. 10:00 TJ Tatran Hrušky - TJ Sokol Dědice      
35 15.10. 10:00 VK Luleč - Slavkov   3:1 (18,-24,24,25)  
  8. kolo
37 22.10. 10:00 TJ Sokol Dědice - VK Luleč      
38 22.10. 10:00 TJ Sokol Drnovice A - TJ Tatran Hrušky      
39 22.10. 10:00 TJ Sokol Bučovice B - TJ Sokol Marefy      
40 22.10. 10:00 TJ Sokol Vítovice - TJ Sokol Orlovice      
  9. kolo
42 29.10. 10:00 TJ Sokol Marefy - TJ Sokol Vítovice      
43 29.10. 10:00 TJ Tatran Hrušky - TJ Sokol Bučovice B      
44 29.10. 10:00 VK Luleč - TJ Sokol Drnovice A      
45 29.10. 10:00 Slavkov - TJ Sokol Dědice      
 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA